Spring naar content

Verslag Turkse weekenden 2025

Turkse weekenden 2025

In de september en oktober van 2025 mochten we twee bijzondere conferenties houden.

Eerste conferentie

De eerste conferentie was speciaal bedoeld voor zoekers en nieuwe gelovigen die verlangen om te groeien in hun wandel met Christus. Het was een tijd van leren, ontdekken en het ervaren van Gods liefde op een heel persoonlijke manier.

Tweede conferentie

De tweede conferentie stond in het teken van het huwelijk van Turkse christenen. We hebben samen geleerd hoe God het huwelijk bedoeld heeft en hoe man en vrouw elkaar in liefde en genade kunnen dienen.

Ons (dank)gebed

Beide conferenties waren krachtige momenten waarin we de aanwezigheid van God diep hebben mogen ervaren. We zijn ontzettend dankbaar voor alles wat Hij heeft gedaan en bidden dat Hij doorgaat met het werk dat is begonnen — dat de woorden die gezaaid zijn, vrucht zullen dragen in vele harten.

Help mee bij de organisatie

Om zulke samenkomsten mogelijk te maken, zijn we regelmatig op zoek naar enthousiaste vrijwilligers en chauffeurs die ons team willen versterken. Uw/jouw inzet maakt een groot verschil in het verspreiden van het Evangelie. Wilt u/wil jij meewerken en een waardevolle bijdrage leveren? Neem dan contact met ons op.

Steun 'Conferenties voor ex-moslims'

Graag bieden we deze conferenties laagdrempelig aan, zodat geld geen belemmering hoeft te zijn voor deelnemers. Wilt u helpen om dat mogelijk te maken, overweeg dan om het project 'Conferenties voor ex-moslims' te steunen met uw gift.

 

Geschreven door Hatice Korstanje. Hatice is als missionair medewerker actief voor het Turkse team van Evangelie & Moslims.

Naar boven scrollen